Firma JAROCKI specjalizuje się w tworzeniu nowoczesnych i energooszczędnych systemów grzewczych zarówno dla domków jednorodzinnych jak i firm. Pomagamy w wyborze najefektywniejszych i ekonomicznych rozwiązań poprzez zaprojektowanie instalacji i jej wykonanie.

Naszą domeną są nowoczesne i ekologiczne, a przede wszystkim oszczędne rozwiązania m.in. pompy ciepła czy systemy odzyskiwania ciepła – rekuperatory.

Wykonujemy usługi hydrauliczne, instalacje wodno-kanalizacyjne, instalacje CO i instalacje gazowe.

Dokonujemy napraw awarii jak również  modernizacji instalacji sanitarnych oraz gazowych. Dodatkowo zajmujemy się projektowaniem instalacji wod-kan od podstaw wraz z odbiorem.

Długoletnie doświadczenie oraz znajomość rynku grzewczego daje nam możliwość oferowania klientowi wysoką jakość oraz innowacyjne rozwiązania.

Na miejscu doradzimy jak szybko i sprawnie dokonać potrzebnych modernizacji.

Stale podnosimy nasze  kwalifikacje, dzięki czemu możemy się podejmować nawet skomplikowanych napraw.

Stawiając na innowacje mamy w swojej ofercie najbardziej zaawansowane technologicznie rozwiązania w dziedzinie ogrzewania. Oferta skierowana jest zarówno do klienta indywidualnego, wspólnot mieszkaniowych jak i firm.

Oferujemy fachowe doradztwo, sprzedaż urządzeń wraz z montażem oraz obsługę serwisową. Jesteśmy w stanie zaoferować kompleksowe wykonanie instalacji centralnego ogrzewania wraz z kotłownią dla Twojego domu. Zapraszamy do kontaktu.

Jesteśmy dostępni pod numerem tel. 512 080 165

Hydraulik Pabianice, hydraulik Łódź.

facebook