POMPY POWIERZCHNIOWE I HYDROFORY AJ  

Grupa pomp przeznaczonych do pompowania czystej i zimnej wody z własnych ujęć. W zależności od parametrów znajdują wszechstronne zastosowanie. Mogą służyć do zaopatrywania w wodę ogródków, domków letniskowych. W połączeniu ze zbiornikami przeponowymi odpowiedniej objętości służą dla potrzeb budownictwa jedno- i wielorodzinnego, w przemyśle oraz przy nawodnieniach. Pompa AJ to pompa odśrodkowa, jednostopniowa, samossąca, wyposażona w układ podnoszący zdolność ssania dzięki zastosowaniu tuby Venturiego. Korpus pompy oraz wirnik wykonano ze stali nierdzewnej.

Hydrofor AJ

Kompletny hydrofor zmontowany ze zbiornikiem przeponowym. Zbiorniki przeponowe różnej objętości w zależności od zapotrzebowania użytkownika.

Pompa AJ z osprzętem

Pompa wraz z zamontowanym osprzętem hydroforowym: wyłącznikiem ciśnieniowym, manometrem, wyjściem tłocznym pięciodrożnym, kablem zasilającym z wtyczką.

Pompa AJ

Pompa z 40cm odcinkiem kabla zasilającego przygotowanego do podłączenia w wyłączniku ciśnieniowym.

Pompa AJ z automatem PC15

Zestaw działa całkowicie automatycznie przy odkręceniu wody uruchamia pompę. Przy zakręceniu wyłącza pompę. Urządzenie posiada zabezpieczenie przed suchobiegiem. W razie braku wody PC 15 wyłączy pompę nie dopuszczając do awarii.

facebook