W ofercie posiadamy klimatyzatory ścienne oraz przenośne firmy  

Klimatyzatory ścienne przeznaczone są do montażu na ścianie. Urządzenia te charakteryzują się wyjątkową estetyką i różnorodnością. Proponujemy Państwu różne klasy tych urządzeń: Premium, Classic oraz Economy. Każdy znajdzie idealne urządzenie dopasowane do swoich potrzeb i portfela.

Praca klimatyzatora jest w pełni zautomatyzowana, a sterowanie odbywa się za pomocą bezprzewodowego pilota lub za pomocą systemu WiFi. Proponujemy Państwu klimatyzatory z funkcją chłodzenia i grzania. Walory klimatyzatorów ściennych to wysoka sprawność i ekonomiczność w eksploatacji, cicha praca i energooszczędność.

Klimatyzatory ścienne są najpopularniejszymi jednostkami instalowanymi w domach i mieszkaniach.

jednostka wewnętrzna

KLASA PREMIUM – produkty do domów rodzinnych i niewielkich powierzchni bi

jednostka zewnętrzna

urowych, przeznaczone dla szczególnie wymagających klientów, wyposażone w zaawansowaną technologię sterowania, wysoko sprawne filtry powietrza. Agregaty, które pracują w tej klasie rozwiązań, odznaczają się najwyższymi współczynnikami efektywności chłodniczej i grzewczej, co pozwala na dużą oszczędność energii.

 

 

 

jednostka wewnętrzna

jednostka zewnętrzna

KLASA CLASSIC – urządzenia dedykowane do domów rodzinnych i niewielkich powierzchni biurowych o nowoczesnym wyglądzie, rozszerzonych funkcjach sterowania i zaawansowanych filtrach powietrza obiegowego. Dedykowane do nich agregaty cechują się niskim poziomem hałasu pracy i niskim poborem energii.

 

 

jednostka wewnętrzna

jednostka zewnętrzna

KLASA ECONOMY – Klasa dobrej jakości, funkcjonalnych urządzeń Midea, dedykowanych do domów rodzinnych i niewielkich powierzchni biurowych. Posiadają podstawowe funkcje sterowania, atrakcyjny wygląd i bardzo dobry stosunek ceny do jakości.

 

 

Klimatyzatory przenośne to świetne rozwiązanie dla osób ceniących sobie wygodę w zakresie usytuowania urządzenia. Kompaktowa budowa i nowoczesny wygląd, znakomicie dopełnią każde wnętrze. Urządzenie posiada funkcje zarówno chłodzenia jak i grzania. Funkcje urządzenia: cicha praca,  0,5W w trybie Stand By, rewersyjna pompa ciepła,  auto restart,  łatwa diagnostyka,  funkcja opóźnionego włączenia,  timer, auto swing żaluzji. Rewersyjna pompa ciepła – system pompy ciepła jest doskonałą alternatywą dla wszystkich tradycyjnych elektrycznych urządzeń grzewczej. Dodatkowo dystybuując  ciepłe powietrze po całym pomieszczeniu, zapewnia komfort cieplny o wiele wyższy niż przy użyciu urządzeń elektrycznych.

facebook