Oczyszczacze powietrza  to urządzenia, których głównym zadaniem jest oczyszczenie powietrza w środowisku, w którym są uruchomione. Urządzenie oczyszczające ma za zadanie zadbać o to, by w naszym otoczeniu było ‘’czyste powietrze’’.  Większość z nas spędza najwięcej czasu w domu, biurze, czy też innych pomieszczeniach zamkniętych. Niezależnie od tego, w jakim pomieszczeniu się znajdujemy, wszędzie tam obecne są roztocza, wirusy, bakterie, kurz,  pyłki, zarodniki grzybów, lotne związki organiczne i mikroskopijne pyły . Przebywanie w takich pomieszczeniach, wdychanie ‘’zanieczyszczonego  powietrza’’, pełnego szkodliwych substancji nie jest najlepsze dla naszego zdrowia. Obserwuje się zwiększoną liczbę zachorowań na choroby płuc, astmę czy różnego rodzaju stany alergiczne na obszarach z zanieczyszczonym powietrzem. Ponadto badania statystyczne wskazują na znacznie większą umieralność w momencie występowania takich zjawisk jak smog. Szacuje się, że nawet co trzeci udar mózgu ma swoją przyczynę w zanieczyszczeniu powietrza (dane WHO). Z pomocą przychodzą nam właśnie oczyszczacze powietrza, które potrafią niwelować niemal 100% wymienionych zanieczyszczeń z otaczającego nas powietrza.

W ofercie posiadamy oczyszczacze powietrza firmy: 

Oczyszczacze powietrza, które zadbają o dobre samopoczucie i komfort Twojej rodziny przez 24 godziny i 7 dni w tygodniu.

Unikalne cechy:

  • dotykowy wyświetlacz,
  • sygnalizator zanieczyszczenia powietrza,
  • 4-stopniowa filtracja (filtr wstępny + filtr HEPA + filtr z węglem aktywnym + jonizator),
  • 4 prędkości wentylatora,
  • programator czasowy,
  • automatyczny tryb nocny, zwiększający komfort snu,
  • blokada włączenia/wyłączenia.

Zastosowanie podwójnej filtracji składającej się z filtra z węglem aktywnym oraz filtru HEPA, pozwala na uzyskanie maksymalnie czystego powietrza w pomieszczeniu. Czujnik zapachu pozwala określić jakość powietrza w pomieszczeniu, a czujnik zabrudzenia filtra przypomina o czyszczeniu lub wymianie filtrów.

Jonizator – uwalnia jony ujemne i dodatnie, eliminuje nieprzyjemne zapachy, kurz, dym i pyłki, zapewniając świeże i zdrowe powietrze w pomieszczeniu.

facebook